Müügitingmimused

Müügitingmimused
  1. Müügitingimuste kehtivus
    1) Müügitingimused kehtivad veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Jesca OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
    2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.jesca.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
    3) Veebipood jesca.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.
  2. Hinnainfo

1) Kõik veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

2) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni.

3) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Jesca OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

4) Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.jesca.ee

  1. Tellimuse vormistamine

1) Valige kalendrist teile sobiv ning vaba aeg, täitke kõik nõutud väljad ning seejärel kinnitage tellimus ja teid suunatakse kassasse kus saate teostada makse.
2) Makset vahendab usaldusväärne partner Montonio Finance OÜ ning saadalolevad pangad on allpool:

 (-Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
-Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
-Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor
-Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki) või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.
3) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
4) Makse kinnitatakse pärast makse laekumist. Küsimuste korral võtke kindlasti ühendust. 

  1. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba/teenuse müügilepinguga kohustub veebipood jesca.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava kauba/teenuse ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipoele tasuma Kauba/teenuse eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba/teenuse vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse automaatselt.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

5. Tagastamisõigus

1) Broneeringu tühistamisel ei kuulu broneerimistasu tagastamisele.

7. Isikuandmete töötlemine 

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel jesca.ee-l on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel (link otsepostituse mooduli juurde)

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

8. Pretensioonide esitamise kord

1) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood jesca.ee poole(info@jesca.ee), esitades arve, mille alusel kauba või teenuse ostu eest tasuti.

9. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.  Menetlustingimustega saab tutvuda ning  avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

10. Makseviisid

Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

 11. Sooduskood

Kampaaniate puhul pakume klientidele soodustuskoode. Selleks tuleb ostukorvis vastavasse lahtrisse sisestada vastav kood ja ostukorv arvutab selle summast maha.

Back To Top